Ukończyła czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwentka Akademii Ignacjanum oraz Studium Poradnictwa Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich (Counselling Study) w Warszawie.

   Doświadczenie zawodowe to wieloletnia praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, chorującymi psychicznie oraz zaniedbanymi społecznie. Staż kliniczny odbyła w Ośrodku Leczenia Depresji i Nerwic „Feniks” w Gliwicach. Prowadzi prywatną praktykę pracując w nurcie systemowym i psychodynamicznym pod stałą superwizją. Zajmuje się psychoterapią par oraz indywidualną młodzieży i osób dorosłych. W Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Gliwicach odbywa staż do certyfikatu psychoterapeuty.

Posiada doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych kryzysów rodzinnych, małżeńskich, emocjonalnych. Oferuje pomoc, wsparcie i edukację w zakresie problemów wychowawczych, pokonywania trudności w sytuacjach kryzysowych oraz każdemu, kto pragnie doświadczyć zmiany życia. Towarzyszy w integralnym rozwoju każdej osoby – fizycznym, psychicznym i duchowym.

mgr Katarzyna Bombik

psychoterapeuta, pedagog

Kontakt:

783 470 448

mgr Joanna Gnat

Kontakt:

Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania praktyk psychoterapeuta. Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na UŚ w Katowicach. Skończyła Śląską Szkołę Psychoterapii w Gliwicach. Posiada również certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień.

Przez ponad 12 lat pracowała w Ośrodku Leczenia Uzależnień gdzie współprowadziła społeczności terapeutyczne, prowadziła psychoterapię grupową i indywidualną. W swojej pracy pracuje w nurtach poznawczo-behawioralnym i psychodynamicznym. Czerpie również inspiracje z innych nurtów w tym z psychodramy. Posiada również doświadczenie w pracy z kobietami po chorobie onkologicznej, z dziewczynami z zaburzeniami odżywiania i z osobami z różnymi trudnościami życiowymi.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Uwielbia spacery, jazdę na rowerze, podróże,  zabawę  z dziećmi i przebywanie z bliskimi osobami.

Absolwent Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego, Studium Poradnictwa Psychologicznego (Counsellingu) oraz Studium Psychoterapii Integratywnej Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, a także pomoc psychologiczną, wsparcie w rozwoju osobistym i duchowym, konsultacje. Pracuje w nurcie integratywnym opartym na podejściach psychodynamicznym oraz poznawczo – behawioralnym, ze szczególnym uwzględnieniem psychoterapii opartej na schematach (Terapia Schematów).

 Zakres pomocy:
– kryzysy życiowe
– konflikty i trudności w relacjach interpersonalnych
– konflikty wewnętrzne
– zaburzenia psychosomatyczne
– zaburzenia lękowe, nerwicowe i depresyjne
– żałoba, rozstania, problemy separacyjne
– problemy z pogranicza psychologii i duchowości

Przyjmuje:

Poniedziałki: 16:00 – 20:00

mgr Piotr Machula

psychoterapeuta,
doradca psychologiczny (counsellor),
teolog

Kontakt:

604 372 490

mgr Magda Jarosz

Kontakt:

504 652 988

wykształcenie wyższe magister socjologii, studium podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego

 

kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte we współpracy m.in. z uczniami, studentami oraz osobami poszukującymi nowej pracy.

Zakres pomocy:

  • wspieranie osób w zmianie: prowadzenie rozmów doradczych i coachingowych,
  • doradztwo z zakresu przygotowania do zmiany i poszukiwania nowej pracy, opracowania wzorów cv wg aktualnych standardów i oczekiwań rynku pracy,

Przyjmuje:

Wtorek, czwartek od 10.00-14.00

Od kilkudziesięciu lat w ramach wspólnoty Samarytanie posługuje modlitwą wstawienniczą doraźną oraz, w przypadkach potrzeby prowadzonej terapii, kilku miesięczną

Posługa modlitwą po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Jan Pająk
– modlitwa wstawiennicza

Kontakt:

603 552 111